Władze

 

Struktura Polskiego Komitetu Pomocy Społecznej w Ostrowcu Św.

 

W dniu 24 czerwca 2015r odbyło się zebranie sprawozdawczo – wyborcze członków Polskiego Komitetu Pomocy Społecznej Zarząd Miejski w Ostrowcu Świętokrzyskim. Nowo wybrany Zarząd:

 

  1. Prezes Zarządu - Krzysztof Adamski

  2. V-ce Prezes - Mariusz Jagiełło

  3. Sekretarz - Paweł Słowiński

  4. Sekretarz - Jarosław Gumuła

  5. Członek - Norbert Zięba

  6. Członek - Grigor Szaginian

  7. Członek - Artur Pronobis

         Wolontariusze

 

PKPS podobnie jak i inne organizacje pozarządowe korzysta z pomocy wolontariuszy. Na ich aktywności i bezpłatnej pracy opiera się funkcjonowanie naszych podstawowych jednostek organizacyjnych. Są to osoby w różnym wieku, ludzie wielu zawodów, często z bogatymi doświadczeniami i umiejętnościami organizacyjnymi, interpersonalnymi, skłonni do niesienia bezinteresownej pomocy potrzebującym.

 

Wolontariuszami PKPS są przede wszystkim osoby starsze i harcerze. Znaczący udział młodzieży w prowadzonej przez nasze Stowarzyszenie działalności występuje głównie przy okazji organizacji wiodących akcji, imprez plenerowych i różnych uroczystości. Władze stowarzyszenia wysoko cenią każdy, nawet niewielki, wkład pracy, będący prawdziwym darem serca na rzecz innych osób. Wolontariuszem może być w zasadzie każdy, pod warunkiem, że zakres wykonywanych zadań i czynności będzie odpowiedni do jego wieku, osobowości, predyspozycji i kompetencji oraz poczucia odpowiedzialności za innych.

 

Copyright © pkps.ostrowiec.pl 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. | Realizacja: Projektowanie stron internetowych Kielce